Promocje

LUTY 2019 Z ORTODONCJĄ

 

TYLKO W LUTYM

 1. Pełna konsultacja ortodontyczna
  (badanie + pantemogram)
  płacisz 180 zł  zyskujesz 100 zł
 2. Założenie aparatu: metalowy
  2600 zł zamiast 3200 zł
  (obejmuje leczenie górnej i dolnej szczęki)
 3. Założenie aparatu: estetyczny
  4600 zł zamiast 5200 zł

ZAJRZYJ NA STRONĘ W MARCU

CZEKAJĄ CIĘ NOWE OFERTY!

 

 

ŚWIĘTA I KARNAWAŁ Z BIAŁYM UŚMIECHEM

 

Wybielanie zębów metoda Opalescence.

 

Oferujemy usługę wybielania zębów metodą nadkładkową w oparciu o sprawdzony i popularny na całym świecie system Opalescence.

 

Umożliwia on stopniowe wybielanie powierzchni zęba i stałą kontrolę efektów. Dzięki tej metodzie pacjent może sam zdecydować na jakim etapie efekt wybielania jest satysfakcjonujący, po pewnym czasie może jedynie uzupełniać żel wybielający u stomatologa bez konieczności wykonania nowych nakładek.

 

System ten składa się z dwóch nakładek wykonanych przez stomatologa i 4 strzykawek z żelem wybielającym, o różnym składzie procentowym dostosowanym do Państwa potrzeb.

 

Proponujemy Państwu promocję na wybielanie zębów metodą Opalescence poprzedzone bezpłatną konsultacją na której udzielimy szczegółowych informacji na temat metody wybielania, wskazań, przeciwwskazań oraz ewentualnie powikłań w postaci nadwrażliwości zębów. Udzielimy państwu wyczerpujących odpowiedzi na pytania.

 

Przed wybielaniem, należy.

 

Wyleczyć zęby z ubytków próchnicowych.

 

Wypełnienia nieszczelne wymienić na nowe szczelne–żel do wybielania może uszkodzić zęby podrazniając miazgę w przypadku nieszczelnego wypełniania.

 

Usunąć kamień i powierzchowne przebarwienia metodą piaskowania.

 

Konsultacja jest bezpłatna i nie zobowiązująca do wybielania. Dowiedzą się państwo wówczas czy mogą państwo od razu przystąpić do wybielania czy musi być ono poprzedzone w⁄w zabiegami.

 

Wybielania nie stosujemy u kobiet w ciąży.

Promocja z 1000 zł–na 600 zł. Oferta ważna przez grudzień 2012 i styczeń 2013.

.